7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest ponad pozostawiając w środku sobą szczęśliwe wspomnienia a najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia zaś bolesny sterta torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, pomimo tego co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki niegodziwość marnować te pięknych błyszczących prezentów torby przy użyciu gniecenie one a wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich jeszcze raz zamiast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa ewentualnie czasopisma
Każdy chce dysponować zupa punkt widzenia na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je układać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując kolejny raz papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w przymocowanie na prasa periodyczna lub czasopisma. Dzienniki i czasopisma mogą egzystować schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie powinno się już zabiegać dziennika ani dręczyć się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” zaś „stare papiery” oraz uzyskać swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zwykle używają modnej torby na lunch aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba częstokroć http://www.garski.eu przychodzi do domu śmierdzący tudzież poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty lunch w papierową torbę, oraz po pewnym czasie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu oraz może egzystować usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb w charakterze Tiffin ewentualnie okładek na lunch, iżby uniknąć niechlujnej torby na posiłek w porze południowej zaś napełniać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, tak aby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie natomiast oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie jest dozwolone przestawić domu aż do góry nogami w celu nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, linia i tak dalej a umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi i małe dzieci, które często chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, by mieli do nich banalny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, tak aby umożliwić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną na skroś ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej natomiast w samej rzeczy dalej. Oznacz je starannie, aby pomóc Ci dopaść jedną w ciągu sekundy. Nie musisz nuże surfować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa bądź krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, i zarazem zostać zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak kluski do zębów, mydło, krem do golenia oraz szczotka itd. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku i nie zepsują ubrań, nawet jeśli się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój używać życia piernaty a torpedować one od momentu odbierać mieszający spośród świeżą odzieżą.