Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska natomiast adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od chwili Ciebie, kto skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz do tego wyprawić je otwarcie do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, wszak śledzony aż do Ciebie, tedy dostaniesz debet dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną a jak bardzo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz pył 24/7 dostęp aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wsiąść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, a wszystkich aktywnych klientów, społem z pełnym raportowania zespołu, wybierane za pomocą warstwę (1 do 5), natomiast wszystkie poprzednie i istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proszek i informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz wyprawić aż do nich e-mail oraz znaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy również dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w rzeczy samej wobec tego możesz wyekspediować aż do nich list elektroniczny natomiast zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą w mgnieniu oka dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tej chwili nawiązać budowę swojego serwisu.

Co owo jest filia „Zaproszenia” oraz jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, spośród którymi miałeś nuże poprzednio kontakt. Możesz oraz kupować opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypuszczalnie być ważnym źródłem informacji w celu networkingu oraz konceptualizacji sposobów na eskalacja swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój zespół składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie dzięki Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, więc zawsze masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse za każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną przez Twój hiperłącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak często będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, pod warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy minimalny ograniczenie wypłaty, jaki możesz wybrać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za pomocą Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, gdy Twoje bilans spełni wybrane z wykorzystaniem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja mimo lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska zaś adresy list elektroniczny osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja mejl od Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je wręcz aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, toteż masz pożyczka dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz sprawiać prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, jeśli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, gdy saldo spełni wybrane minimum.