Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy e-mail ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich indywidualny http://www.fabianski.eu mejl odkąd Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz co więcej posłać je bez ogródek do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, przecież śledzony aż do Ciebie, w następstwie tego dostaniesz kredyt w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną a jak dużo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz miał 24/7 dopuszczenie aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, wspólnie spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 do 5), a wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz puder i informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak wskutek tego możesz wyprawić do nich e-mail tudzież znaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy i dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), ściśle mówiąc dlatego możesz wyekspediować do nich list elektroniczny zaś oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą w mgnieniu oka dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tej chwili nawiązać budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” tudzież podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, z którymi miałeś w tej chwili już kontakt. Możesz plus nabywać opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy przymykać oko Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline może znajdować się ważnym źródłem informacji dla networkingu oraz konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie dzięki Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w takim razie stale masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę fetować banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w środku każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój link partnerski do 5 layers deep.

Jak raz za razem będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, u dołu warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną porcja wypłat. Najniższy ograniczony do minimum limit wypłaty, kto możesz wyselekcjonować to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane przy użyciu Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego albo PayPal.

Czy mogę odmienić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja opodal lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska a adresy e-mail osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość poczta elektroniczna od chwili Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je kawa na ławę do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, w związku z tym masz zadłużenie w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz działać prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, o ile Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, gdy saldo spełni wybrane minimum.