Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, iżby zobaczyć, dokąd są problemy oraz naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz także skrywać http://www.foit.pl głowy w piasek a czynić tego, co wiecznie robiłeś, jako że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów i zysków? Czy wiesz, czy na odwrót zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, bądź jest byt innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o albo nie poprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej praktyki a Twoich przychodów, ażeby rosły.

Wystarczy odparować „tak” względnie „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, azaliż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spostrzegać Twoje zdjęcia zaś filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój taniec na TikTok – żartując, niemniej jednak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewrócić do góry nogami Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz w związku z tym strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą być potencjalni pacjenci, tak aby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o wiele za drogie, iżby ogłaszać dzień dzisiejszy oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w który podejście dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane geneza skierowania, skoro architektura komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste sfera na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany przy użyciu telefon, wszak potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się w wyższym stopniu komfortowe, płeć piękna otwiera się, że w gruncie rzeczy owo był przyjaciel, który skierował ją naprawdę płeć nadobna googled ciebie, poszedł aż do witryny, natomiast następnie IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie eksplorować na internetowych prowadzi, albowiem są one nadto zajęci względnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, wobec tego po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki rozpoznawać dni w dalszym ciągu natomiast do tego czasu ołowiu wzrosła zimna względnie ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze zwierzchni ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, zatem trzeba systemu, iżby skoczyć na tych przewodów natychmiast, podczas gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny pacjent ma spośród praktyką jest brane nadmiernie trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci nigdy nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśli nie mogą skiksować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, by znajdować się postrzegane jak najlepsze, jednakowoż nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny chory sprawdził swoją stronę internetową oraz jest podekscytowany, aby połączyć się z tobą, niemniej jednak w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę względnie irytujące drewno telefoniczne lub obojętny recepcjonista, kto nie przeszkadza złącze z rozmówcą.

Mój całokształt oraz ego robimy mystery shopping od ponad 20 lat i oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna przypuszczalnie posłużyć się z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I nic bardziej błędnego dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane oraz zadłużenia musi egzystować w miejscu, w związku z tym everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.