Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, ażeby zobaczyć, dokąd są problemy oraz wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz również pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piasek tudzież robić tego, co stale robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, jednakowoż tylko zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azali jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o lub nie ówczesny skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, by skupić się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż tudzież Twoich przychodów, ażeby rosły.

Wystarczy odparować „tak” ewentualnie „nie” na poniższe pytania, żeby sprawdzić, czy jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spostrzegać Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spozierać Twój tany na TikTok – żartując, ale wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz tedy strategii tworzenia tudzież dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą znajdować się potencjalni pacjenci, tak aby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o sporo w środku drogie, by reklamować dzień dzisiejszy oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w który metoda dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane pierwocina skierowania, albowiem platforma komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste dyscyplina na formularzu przyjęcia pacjenta oraz pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany z wykorzystaniem telefon, jakkolwiek potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się w wyższym stopniu komfortowe, kobieta otwiera się, że naprawdę to był przyjaciel, kto skierował ją faktycznie niewiasta googled ciebie, poszedł aż do witryny, i odtąd IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, jako że są one zanadto zajęci bądź nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, dlatego po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy personel staż śledzić dni w dalszym ciągu tudzież do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci w tym momencie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze naczelny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, zatem wypada systemu, ażeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma z praktyką jest brane za bardzo lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym razie nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby znajdować się postrzegane jako najlepsze, atoli nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, możliwy chory sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, tak aby skontaminować się z tobą, lecz później zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę względnie irytujące drewno telefoniczne bądź zobojętniały recepcjonista, który nie przeszkadza połączenie z rozmówcą.

Mój całość natomiast ego robimy mystery shopping od chwili ponad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość prawdopodobnie wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I ale wręcz dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane i obciążenia musi istnieć w miejscu, ergo jederman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.