Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w istocie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, natomiast http://www.idzkowski.pl później zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz dużo pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, przeto twój personel dosyć dużo rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypadkiem być zrobić, żeby zmienić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno wynaleźć utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje na odwrót po to, by NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest milszy sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, tudzież nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie powyżej konkurencję, w związku z tym działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, żeby poczuli się komfortowo oraz ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, pomimo tego wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, podczas kiedy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jakkolwiek zwlekają spośród powodu strachu, wskutek tego uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, podczas gdy ogromnie się cieszy, dlatego że uwielbia swój http://www.barej.pl dziewiczy wygląd oraz żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane zaś są teraz uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je powodować jest zajść do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz w następnej kolejności wezwać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby znów rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno dalej ciskać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, czy też można szkolić pracowników, ażeby przekazać bez liku więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.