Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują naprawdę łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, oraz http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz niemało pieniędzy, albowiem nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, przeto twój kadra całkiem multum rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypuszczalnie znajdować się zrobić, ażeby zmienić te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno wykopać utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje na to samo po to, tak aby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest lepszy sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, a nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie ponad konkurencję, ergo działaj szybko.

Idź ponad wszystko, by poczuli się komfortowo i ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, przecież wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki nad swoimi dziećmi, podczas gdy oni odzyskać, wyszperać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, toż zwlekają z powodu strachu, zatem rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, jak niesłychanie się cieszy, bo uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy wygląd a żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane a są teraz uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je obudzić jest dojść do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a następnie zawołać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby na nowo przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można później miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, ewentualnie wolno szkolić pracowników, iżby przenieść dużo więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.