Jak przekabacić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse a trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, ale zanadto wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ten przeszkoda wcale bez trudu poprawić, aby powiększyć osobisty wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co naprawdę w rzeczy samej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, kiedy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy tudzież chcą wzbudzić wrogość obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce czuć się lepiej – kropka! Wierzą, że starszy rangą aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą wręcz przeciwnie wyszperać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz w sam raz wynik, w sąsiedztwie minimalnym bólu i dyskomforcie, a że jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się stąd uczuciami. Pacjent porządny chce się przeczuwać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, ważki natomiast szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na nim w charakterze na osobie tudzież iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością oraz szacunkiem i, explicite mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że potencjalny pacjent poczuje się dobrze, aktualny natomiast komfortowy, tudzież również zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu podczas pierwszej negocjacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, iżby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wprawny a przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie być może http://www.suchcicki.pl ukończyć z wykorzystaniem recepcjonistę, zupełnie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, a od tego czasu nauczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go używać życia z wykorzystaniem cały okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi tudzież sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się plus otrzaskany w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, zaś po pewnym czasie zapewnienie ich, że jest to wybitnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć plus profesjonalny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt moc czasu pośrodku tym, jak rozmówca dotarł aż do Ciebie, a tym jak przypadkiem Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo kontynuować postępowanie swoich konkurentów, którzy mogą ulokować scenariusz rozmówcy lepiej albo porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego oraz faktycznie dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia oraz utrzymywać się w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w ciągu kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, jak tylko zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą czy też cyfrowo poważny paczka informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list odkąd Ciebie i odręczny komentarz od koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na zebranie z nimi. Dołącz konkretne informacje na idea procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia tudzież zdjęcie, biografię biura tudzież personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast opinia od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, by zauważyć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, poniekąd natychmiast Cię poznał oraz pozycjonuje Cię jak eksperta. W ów strategia pojawiają się one wysoko z większym natężeniem gotowy, aby ogłosić „tak” do Ciebie.