Jak zjednać sobie potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał zaś wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, jednakże za bardzo wielu z nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat a pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ów powikłanie wystarczająco łatwo poprawić, ażeby podwyższyć swój iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co naprawdę naprawdę kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście tudzież miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, gdy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy natomiast chcą wzbudzić nienawiść u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce czuć się lepiej – kropka! Wierzą, iż lepszy wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą wprost przeciwnie odszukać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz odpowiedni wynik, blisko minimalnym bólu oraz dyskomforcie, natomiast iż jego obecność ulegnie poprawie.

Zajmujesz się dlatego uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się zgadywać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny natomiast szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przedtem w charakterze na osobie tudzież że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością natomiast szacunkiem i, otwarcie mówiąc, o ile nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie a Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, zaś oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż przypuszczalny pacjent poczuje się dobrze, bieżący zaś komfortowy, natomiast dodatkowo pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w trakcie pierwszej rokowania telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, tak aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, profesjonalny i przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeżeli nie być może http://www.suchcicki.pl przebyć przez recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się w pierwszej kolejności przedstawić, a odtąd nauczyć się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go używać dzięki pełny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się również otrzaskany w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, oraz z kolei przyrzeczenie ich, że jest to wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić także doświadczony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt co niemiara czasu między tym, gdy dyskutant dotarł do Ciebie, natomiast tym kiedy przypuszczalnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą swobodnie trwać nadal strategia swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić harmonogram rozmówcy lepiej bądź pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego i istotnie dalej.

Wypełnij ów Chronos opóźnienia natomiast zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w czasie gdy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, kiedy na odwrót zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo formalny plik informacyjny gwoli pacjentów, kto zawiera list odkąd Ciebie tudzież odręczny notka odkąd koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy natomiast zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady oraz wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, tak aby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież opinia od czasu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, ażeby dojrzeć nim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, prawie że aktualnie Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jako eksperta. W ten procedura pojawiają się one wysoce w wyższym stopniu gotowy, tak aby zakomunikować „tak” aż do Ciebie.