Praktyki od chwili dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, jednak jest jakiś rozdział, kto jest nie inaczej apropos naszej branży, iż chciałem się przed spośród wami podzielić a nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednakże oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji cyklicznie wyglądają jak dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują z zewnątrz, wszak są no organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przez długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre zaś wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania zaś przebijania się, jaki wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, kiedy ciężkie koło zamachowe; choć kiedy w tej chwili się rozkręci, nabiera rozpędu a trafia w punkt przełomowy, który staje się nie do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa podług innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się wzgardzić bieg budowania i w tej chwili przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, niemniej jednak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, albowiem nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, wskutek tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby być w użyciu natychmiastowe rezultaty oraz bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, natomiast obecnie są w pętli zagłady oraz zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne względnie przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest to firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, albo katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą łysek lub dwa, nie podoba się wyniki, dlatego skaczą z tego do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale w życiu nie pozostają dość długo, tak aby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, kto byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeśli pomieścić plan w miejscu, tak aby je pielęgnować, skutkiem tego dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, by wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji i utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy zaś siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które bez ustanku się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani oraz w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą i budują wiara z tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, by umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji a dalszych działań. Dają pacjentowi eksperyment WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast użyczać na własnych platformach społecznych, w takim razie inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i przejść dzięki swoje procesy, i oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych ergo więcej pacjentów uczynić to samo zaś nie inaczej potem a w rzeczy samej dalej.

Więc teraz masz proces natomiast schemat, kto buduje rozpęd, przeto masz nieporuszony pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To pod żadnym pozorem nie było ważniejsze niż teraz, aby Twoja rutyna działa jak akuratnie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie przetrwać burze konkurencji tudzież COVID a co popadnie innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat i mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.