Praktyki od czasu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, ale jest jakiś rozdział, jaki jest istotnie apropos naszej branży, iż chciałem się przed spośród wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednakowoż oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji częstokroć wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, ale są nie inaczej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania oraz przebijania się, który wymaga wysiłku, żeby się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; atoli podczas gdy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w punkt przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa według innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się odrzucić tok budowania tudzież nuże przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jakkolwiek krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, w następstwie tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby być w użyciu natychmiastowe rezultaty a bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, a w tym momencie są w pętli zagłady i zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne względnie przeciętne staż gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse zaś zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem miesiąc bądź dwa, nie podoba się wyniki, wobec tego skaczą z tego do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale w życiu nie pozostają całkiem długo, by otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, kto byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, o ile ulokować mapa w miejscu, tak aby je pielęgnować, z tej przyczyny dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, tak aby stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji a utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy natomiast siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie natomiast NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani tudzież w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; następnie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą a budują zaufanie spośród tym pacjentem nim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od pierwszego telefonu, kto wykonują, iżby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji i dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się oraz udostępniać na własnych platformach społecznych, w takim razie inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież przejść dzięki swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się oraz akcji na społecznych więc więcej pacjentów zrobić owo samo i w rzeczy samej później i w istocie dalej.

Więc chwilowo masz przebieg natomiast schemat, kto buduje rozpęd, więc masz nieugięty rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To nigdy nie było ważniejsze niż teraz, by Twoja praktyka działa podczas gdy dobrze naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie przetrwać burze konkurencji zaś COVID a cokolwiek innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś posłużyć się spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy zaś kłopotów.