Stres dowcip pewien w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, czy jesteś w praktyce 5 lat bądź 20 lat … Stres nr 1 jak chirurg przystosowujący się jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym wolno polegać, ażeby sprowadzić nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, nieznany laser, jednakowoż fałszywy koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc owszem do Ciebie a dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych jak o tlenie. Kiedy masz stały dopływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz z łatwością.

W przeciwnym razie, respiracja jest odcięte tudzież nie przeżyjesz długo.

A owo przenigdy się nie kończy. Niepokój. Nawet jeżeli masz zarezerwowane terminy, azali nie czekasz, aż spadnie pozostały but?

Studnia była na wyczerpaniu, tudzież teraz jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz solidny platforma przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój system składa się z wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, to jest owo http://www.drazyk.pl część planu, ale nie kompletny plan.

Łatwiejszym sposobem jest aprobata istniejącym pacjentom, żeby przynieśli Ci nowych pacjentów, w oryginalny sposób.

To nie na odwrót w znacznym stopniu zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, niemniej jednak i zwiększa retencji pacjentów, co jest bardzo dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają zwierzchni dzielnik konwersji aniżeli „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają oraz więcej na transakcję tudzież są bardziej skłonni aż do powrotu, przeto ich walor w całym okresie życia jest znacznie większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, iż programy polecania pacjentów są najbardziej opłacalną i lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja praktyka przypadkiem zastosować.

Przy okazji, możesz się multum nauczyć patrząc na to, podczas gdy inne branże wykorzystują programy poleceń aż do rozwoju swoich firm. Oto nieco spośród nich:

1. PayPal. Oni dosłownie rozdawał darmowe pieniądze, zaś to działało rewelacyjnie gwoli nich. I to było przed social media!
2. Airbnb. Pojedynczy użytkownik w Chinach doprowadził aż do tysięcy zapisów a setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową alternatywa prowadzenia wielu programów polecających zarazem – również w celu użytkowników, jak natomiast http://www.ograbek.pl dla kierowców.
4. $1,000 także gwoli zwolennika jak a przyjaciela, z doskonale niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie pewien spośród najbardziej intensywnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza strona Internetu decyduje się pobudzić oprogramowanie polecający, należałoby się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz wynagradzać gotówką za skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, natomiast nie jest to powód, ażeby zamknąć własny rozum do programu polecającego.

Może nie jest dozwolone opłacać wewnątrz skierowania bezpośrednio, gdy inne firmy mogą, jakkolwiek na http://www.frymus.pl pewno można modyfikować swoją praktykę strategicznie natomiast etycznie, stąd wypada mieć kategoryczny umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów aż do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, iż Twoi obecni pacjenci będą rozpowiadać o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy zaś niekończącą się listą obowiązków społecznych zaś rodzinnych, Twoja metoda marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz w związku z tym sprawić, iżby to oni o niej pomyśleli a sprawić, by tok polecania był dla nich kiedy najłatwiejszy, z przyczyny po co Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby aplikacja poleceń puder realny istotność na zaawansowanie Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą istnieć następujące kluczowe elementy:

– Łatwy do zrozumienia w celu pacjentów
– Prosty w obsłudze w celu personelu
– Zniewalający, jednak opłacalny
– Łatwy do śledzenia wyników
– Zabawny i z zaprzątniętą uwagą na pacjentach, tudzież nie na Tobie