Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę kiedy opłacalny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie a spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, oraz nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest lecz wciąż praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz natychmiast na swoje pomoc całej odpowiedzialności za produkowanie przychodów. Możesz wywiać wolne tudzież w przyszłości posiadać błogostan ducha wiedząc, iż Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, żeby owładnąć jest przeobrazić osobisty kadra w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest lecz wciąż menedżerami, zaś istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy osiągnąć pewne rzeczy, w toku gdy rząd kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, to masz lecz wciąż „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz przywództwo zaś wizję, w tamtym czasie Twój zespół staje się słuszny z TWOIM celem.

Będą lubić pracować gwoli Ciebie tudzież wygrywać dla Ciebie pieniądze, skoro wiedzą, dokąd zmierzasz oraz chcą znajdować się tego częścią, bo to wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes mapa a dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by łapać się planu. Zamiast skakać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich plan pracował dla nich natomiast przynosił niewzruszony ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, iż mogą odpłacić się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, skoro uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna postępowanie jest czata dla Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakowoż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca na nowo natomiast ponownie i odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest to długoterminowy przyspieszenie staż poprzez relacje, oraz nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego i drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie z wykorzystaniem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak iżby kobieta wyglądała?

Jeśli jesteś jak większa część chirurgów, Twój imponujący wzorzec biznesowy byłby:

Prawie w każdym calu zarządzany za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany i usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwakroć większe zyski niż średnia w branży
Rosnący rozmiar a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę tudzież elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia a / względnie która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większość chirurgów, twoja obecna faktyczność dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają ździebko życia nie zważając na swoją praktyką, ponieważ czują się pomijając kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów bądź pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, albowiem nie wiedzą, gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, iżby ich wprawa pracowała dla nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … można ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce całkowicie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, ażeby dokonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na przyspieszenie praktyki.